koral

Życzenia dla Wojtek z Gogołowa

Wesołych, koro(a)lowych świąt, niech zaloduje się na zewnątrz, a w środku niech będzie ciepło, niech magia jest wśród nas a radość wszędzie trwa.

Życzenia od Basia

Życzenia dla Damian z Ślesin

By Ci córeczka się w końcu udała, by Cię Marysia w tym codziennie wspierała;). Byś wreszcie zamienił na dom mieszkanie, a uśmiech na zawsze niech na Twej twarzy pozostanie!:)

Życzenia od Janina

Życzenia dla Marian z Grabowska Huta

Kochaj te chwile, które sprawiają Ci radość, szanuj tych ludzi, którzy szanują Ciebie, jedz Tylko te lody, które Ci smakują oraz idź z rodziną przez życie uśmiechnięty tylko i wyłącznie z hasłem, które zapoczątkowała w roku 1979 firma Koral, że "ZAWSZE JEST PORA NA LODA KORAL" Oraz trzymaj kciuki za żonę, która wysila się kreatywnie, by wygrać dla Ciebie na Święta Prezent ! Życzą żona Anna z dziećmi

Życzenia od Anna

Życzenia dla Ania z Rogowo

Aniu! Życzę Ci byś nigdy nie była zakręcona. Niech zakręcone będą tylko Twoje włosy i Twoje ulubione lody Koral: Świderek, Roller, Jocker. Siostra

Życzenia od Joanna

Życzenia dla Dawid z Ciechanów

Kochany Ty mój !!! :) Gdy Cię pierwszy raz spotkałam to odrazu pokochałam. Nasze rozmowy,spotkania i pisanie coraz bardziej sprawiło,że me serce z Twoim się na zawsze złączyło. Nigdy nie zmieniaj się bo takiego zwariowanego uwielbiam Cię. Energią która jak struś pędziwiatr niesie przez życie zarażasz mnie i razem z Tobą pędzić w tej karuzeli chcę.Życzę Ci wszystkiego dobrego i przedewszystkim życia zdrowego

Życzenia od Magdalena

Życzenia dla Ewa z Warszawa

Siostrzyczko! Z okazji Świąt życzę Ci, abyś zawsze płynęła pod prąd! Byś w walce o swoje ideały miała za sobą sztab ludzi cały! Byś po upadkach z podniesioną głową wstawała i nigdy się nie poddawała! Bo jesteś moją Superbohaterką, Inspiracją, Motywacją i Zmian Liderką! Kocham Cię! Twoja K.!

Życzenia od Katarzyna

Życzenia dla Ania z Rogowo

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci, by wszystkie obowiązku były dla Ciebie bułką z masłem. Oby nie zabrakło w życiu ptasiego mleka (a raczej lodów Koral). Bądź zawsze w skowronkach, miej żelazne zdrowie, a renifery z Mikołajem niech w święta nie ominą Twojego domu.

Życzenia od Joanna

Życzenia dla Teresa z Ciechocinek

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, najskrytszych marzeń spełnienia! Niech na niebie świeci gwiazdka pomyślności, a miłość w Twoim sercu na zawsze zagości. Deszcz szczęścia niech na Ciebie spłynie, niech Ci życie słodko płynie. Aby na niebie tęcza się pojawiała i szarej codzienności koloru dodawała. Niech zdrowie zawsze dopisuje, zgoda i pokój króluje. A zapach pełnej blasku choinki ciepłą rodzinną atmosferę oddaje, bajkowy klimat świąt oddaje!

Życzenia od Anna

Życzenia dla Tomasz z Grybów

Mój Tomaszu Ślę życzenia Z serca szczere Powodzenia By wśród życia przeciwności Zawsze uśmiech w Tobie gościł Aby żadna śnieżna burza Blasku, ciepła nie zachmurza Aby nawet kryształ lodu Nie wniósł Twemu sercu chłodu Aby zawsze lodowaty Był tylko deser puchaty I by wspólnie ucztowanie Ty, ja, kawa, mroźne danie!

Życzenia od Ewelina

Życzenia dla Sławek z Warszawa

Sławku, życzę Ci świąt równie odlotowych, jak Twoje samoloty: atmosfery gorącej jak silniki Harvarda, ślizgawki, na której możesz wywinąć orła, pierwszej gwiazdki szybkiej niczym F16, wielkiej choinki, pod którą wyląduje Harrier w skali 1:72 i wielu smakołyków na świątecznym stole - bez nadbagażu.

Życzenia od Miroslawa

Życzenia dla Radosław z Radziejów

Radek,życzę ci Wesołych Świąt,by ukochana Family była z tobą!By całe święta były Wypasione i jak Świderek pozytywnie zakręcone;)Śnieżne i jak Rakieta, by za rodzinne ciepło i cudowną atmosferę Oscar mógł na was czekać.Byś z dumą wyciągnął swojego Jockera,by twój najlepszy na świecie karp i sernik mógł w fanfarach wjechać.By było Freely i jak u mamy,by ten wyjątkowy czas był przez każdego najpiękniej przeżywany i z Grand radością wspominany:).

Życzenia od Magdalena

Życzenia dla Wiesław z Nakło nad Notecią

Mój ulubiony najdroższy prezesie, Twój najlepszy pracownik życzenia Ci niesie! Niech Cię najbliżsi miłością otaczają, radość i beztroskę obficie dostarczają! Niech one będą pełne sentymentów i pod choinką wymarzonych prezentów!;)

Życzenia od Damian

Życzenia dla Magdalena z Góra

Susełko kochana !!! Wiem, że ciągle chodzisz niewyspana. Niech okres Świąt sprawi, że choć trochę zregenerujesz swój organizm. Korzystaj z wolnych dni ile się da niech to będą radosne Święta.

Życzenia od Dawid

Życzenia dla Stanisława z Gorzów Wielkopolski

Biegnę szybko, nie zważam na rany, mam pełno pracy, bo Mikołaj był znów od mleka pijany. Poprosił mnie, bym go wyręczyła a ja się naiwna znowu zgodziłam. Pozwoliłam więc sobie wybrać prezenty, które wręczę komuś, kto jest cały rok uśmiechnięty. Wraz z tym prezentem, przesyłam życzenia, żebyś była zawsze taka jak jesteś, serdeczna i miła. Masz wielkie serce, w którym jest miejsce dla wszystkich. Dziękuję, że jesteś, bo jesteś dla mnie wszystkim.

Życzenia od Patrycja

Życzenia dla Anna z Rogowo

Aniu! Życzę Ci, byś była jak kamera sportowa LAMAX X10.1: rejestrowała nowe smaki lodów Koral, nagrywała bieg do sklepu po najlepsze produkty Koral, a także zajadała je i uwieczniała te cudowne momenty na filmach.

Życzenia od Joanna

Życzenia dla Damian z Ślesin

Żebyś zawsze zdrowa była, swoją drogą byś chodziła, by Twe życie smaczek miało i jak Koral smakowało. By w nim działo się wnet wiele, by w nim byli przyjaciele! Byś apetyt zawsze miał, byś pokochać mnie znów chciał!:)

Życzenia od Zofia

Życzenia dla Janusz z Bydgoszcz

Aby na Święta było miło,potrzeba tak niewiele: starczy tradycji ślad wpleciony w choinkową zieleń. Niech Ciebie,drogi Emerycie,rozpieszcza odtąd życie, świętego życzę Ci spokoju po latach pracy w znoju, niech krótkie CHWILE cieszą byś mógł już wcale się nie spiesząc zaległe swe marzenia spełniać,aktywnym ŻYCIEM czas wypełniać! W tej atmosferze rodzinnej,nim pierwsza gwiazdka w górze zgaśnie, zawita SZCZĘŚCIE. Na czas. Na pewno. Już na zawsze!

Życzenia od Renia

Życzenia dla Sabina z Londyn

Życzę Ci córeczko super kawki z ekspresu ,który chciałabym Ci wygrać.Jesteś nałogową pijaczką kawy,nie wiem jak to określić, kawoszem jesteś (jakoś dziwnie to brzmi).Niech Ci służy na długie lata, Tobie i oczywiście Twojemu mężusiowi, a mojemu zięciuniowi. Dbaj o ekspres ,jak dbasz o męża, a tak w ogóle to życzę Ci zdobywania całego świata. A najbardziej Tobie , ale również sobie życzę, aby wasza rodzina się powiększyła i abyś mnie babcią uczynił

Życzenia od Ewa

Życzenia dla Monika z Gryfów Śląski

W te Święta, w czas radości, Życzę Ci Kochana mnóstwa spontaniczności, By na Twoich ustach radośnie gwiazdki się świeciły, A w Twych oczach kolory świata mieniły, Byś ubrana w szaty brokatowe i iskrzące, Święta miała z magią i elegancją się kojarzące, Niechaj śniegu Ci w Święta spadnie stosik cały, By dachy i bałwanki pięknie wyglądały, Życzę Ci spokoju, wytrwałości i postanowień udanych, Oraz wrażeń ze Świąt Zalodowanych!

Życzenia od Rafał

Życzenia dla Damian z Ślesin

Żebyś nauczył się w końcu „angielskiego” i przemówił bez jęków do zięcia swego! Byście mogli przy Grandzie pokonwersować i „zięciu” - „synu” siebie tytułować! Żebyście mieli przy tym co pić i jak Polak z Anglikiem umieli w zgodzie żyć! Córunia!;)

Życzenia od Margareta

Życzenia dla Kazimiera z Nowa Wieś

Mamusiu! Ty jak nikt inny potrafiłaś zawsze uczynić święta magicznym czasem ,pełnym ciepła,przesyconym wonią świątecznej choinki,pienikiem i pomarańczą.Za to dziękuję Ci z całego serca i życzę,aby ten czas był najpiekniejszym okresem w roku.

Życzenia od Joanna

Życzenia dla Anna z Rogowo

Mknie do Ciebie Święty Mikołaj saniami ze swoimi wesołymi reniferami i składa życzenia: pięknych chwil i marzeń spełnienia. Ja również życzę wszystkiego dobrego, całego życia jak święta doskonałego.

Życzenia od Joanna

Życzenia dla Eugeniusz z Bełchatów

MILIONA wspaniałych momentów w Nowym Roku, TYSIĄCA wzruszeń i chwil pełnych uroku, SETEK przygód i niezapomnianych wrażeń, DZIESIĄTEK spełnionych najskrytszych marzeń, I JEDNEGO mnie!;) Prawdziwego przyjaciela, Który w każdym Twym pomyśle (nawet najdziwniejszym;) Cię wspiera!

Życzenia od Grażyna

Życzenia dla Wiesław z Nakło nad Notecią

By zarządy długo trwały, ryby w stawie ostro brały. Byś na torze wyścigowym, stał kierowcą się rajdowym. Byś miał zawsze gdzie parkować, jak pojedziesz się targować!;) Ps. A na majówkach by pralka była, żeby Twa Zosia się nie męczyła!;)

Życzenia od Janina

Życzenia dla Maria z Łódź

Życzę Ci kolorowych Świąt i kolorowych prezentów, kolorowych snów po sylwestrowej nocy, kolorowych pomysłów na Nowy Rok i kolorowych wspomnień z tego mijającego. Niech ten świąteczny czas będzie ucieczką od szarej codzienności i odświeży piękne kolory Twojego życia!

Życzenia od Stanisław

Życzenia dla Danusia z Cieszyn

W te Święta Mamusiu życzę Tobie byś nadal tyle miała energii w sobie, tej co rozświetlić może Las Vegas w nocy, albo dodać komuś jakiejś super mocy, co też ogrzać może niczym tysiąc kocy. I miłości, która zimne topi lody, która nigdy nie wychodzi z mody. Tej co serca twarde kruszy i co góry czasem ruszy. I radości, która grymas smutny łamie, tego właśnie życzę najwspanialszej mojej mamie.

Życzenia od Asia

Życzenia dla Tomek z Warszawa

Byśmy mieli dla siebie czasu dużo więcej. Byś z rana nie musiał rzucać tylko przelotnych spojrzeń. Byś nie pędził przed siebie myślami będąc gdzieś indziej. Abyśmy mogli choć przez chwilę nie myśleć o tym co jest tam, po drugiej stronie drzwi. Słupki, wykresy, wyniki -to będzie zaraz, niebawem. Byśmy każdego ranka mogli o tym jeszcze na chwilę zapomnieć. Aby miejsce porannych spotkań zapachniało aromatem wspólnej kawy. Tego Ci, nam życzę kochany.

Życzenia od Dorota

Życzenia dla Marian z Grabowska Huta

Miliona miłości, karpia co nie ma ości, szalonej zabawy sylwestrowej, pobicia rekordu Guinessa na największego lodożerce roku, radości na każdym kroku, SZCZĘŚCIA bezmiaru, Bałwana lepszego od sąsiada i największa rada : Pamietaj to hasło " ZAWSZE JEST PORA NA LODA KORAL" , to proste jak masło , w pociągu, w plenerze i na rowerze ! Córeczki wyśnionej i wymarzonej, sukcesu zawodowego oraz talentu udanego, Szczęśliwego Nowego i Starego Roku!

Życzenia od Anna

Życzenia dla Alan z Elbląg

Mój drogi braciszku, Niech ten trymer przemówi Ci do rozsądku i spowoduje, że zgolisz swój zarost. Twoja broda jest tak długa, że dziwię się, że nie zaproponowano Ci jeszcze roli Świętego Mikołaja w centrum handlowym. Gdy jesteśmy razem na mieście, przechodnie myślą, że wyszłam z dziadkiem na spacer. W tramwaju dzieci ustępują Ci miejsca. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że nie jest dobrze. Nowy rok, nowy Ty! Tego Ci dziś życzę.

Życzenia od Anna

Życzenia dla Mirosław z Tarnów

Niech wraz z każdym płatkiem śniegu,spadają na Ciebie moje najlepsze Świąteczne życzenia,które z daleka Przyjacielu ślę, życzę Ci,aby Twoja żona na Wigilię 12 ZALODOWANYCH potraw przyrządziła, zamiast śniegu z nieba niech sypią się lody Koral , a Twoje mieszkanie niech zamieni się w piękny ZALODOWANY pałac, w którym spędzicie Święta w rodzinnej atmosferze i niech w Waszych sercach będzie zawsze miłość ,która skruszy najtwardszy lód .

Życzenia od Marcin